Uğur Teneke Ambalaj ve Plastik San. A.Ş. olarak gıda ambalajı üreticisi olmanın gerektirdiği şekilde gıda güvenliğine yönelik tehlikeleri kontrol altında tutarak, tüketicinin sağlığına zarar vermeyecek ambalaj sunmayı garanti ederiz.

Yasal zorunlulukları dikkate alarak, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve memnuniyet düzeylerini artırmak öncelikli hedefimizdir.

Talep edilen ürünleri sorunsuz ve tam zamanında, en üstün kalite ile sunmak, müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkarmak.

Uğur Teneke Ambalaj ve Plastik Sanayi A.Ş. olarak yönetim sistemlerimizi ve ürünlerimizi pazarın beklentileri doğrultusunda iyileştirirken aynı zamanda çalışanlarımızın yetkinliklerini ve eğitim seviyelerini sürekli iyileştirme amacını taşımaktayız.

İyileştirme çalışmalarımız, sistematik ve planlı bir şekilde güncel teknoloji takibi, makina parkının geliştirilmesi ve reorganize edilmesi tüm teknik ve idari personelimizin katılımı ile birlikte iç ve dış müşterilerimizin mutluluğuna öncelik verilerek sürdürülmektedir.